امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100395
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
محمدعلی موسوی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره دادگاه ...

محمدعلی موسوی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره دادگاه امروز مهدی هاشمی، گفت:‌ از مراجع قضایی انتظار می‌رود عدل و انصاف را درباره کسانی که پای میز محاکمه می‌نشینند، رعایت کنند.

وی ادامه داد: اگر متهم، خطاکار است باید بدون توجه به حواشی که اسلام نیز نسبت به آن‌ها هشدار داده،‌ پرونده اتهامی بررسی و حکمی صادر شود.

موسوی با تأکید بر اینکه اگر غیر از این صورت گیرد،‌ «سنگ روی سنگ بند نمی‌شود» گفت:‌ قانون می‌بایست بدون توجه به اکناف و اطراف متهم اجرا شود، همان‌طور که در سیره معصومین(ع) نیز هر زمانی که قدرت در دستشان بوده،‌ این موضوع را مشاهده می‌کنیم.

وی به روایتی از پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) اشاره و بیان کرد: در این روایت علت سقوط بعضی دولت‌ها اغماض نسبت به خطا و گناه صاحبان نفوذ و وابستگان قدرتمندان عنوان شده است.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ اگر با ضعفایی که مرتکب سرقت شده و به اصطلاح «آفتابه دزدی» می‌کنند، برخورد شود، اما تخلفات آقازاده‌ها ندید گرفته شود، آن زمان است که نباید به اقدامات خوش‌بین بود.

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی از ضرورت برخورد با متخلفان بدون توجه به شناسنامه و سوابق اجرایی آنان سخن گفت و افزود: پس از صدور حکم دادگاه، همه موظفند به رأی صادره اعتماد کرده و از هرگونه اظهار نظر منفی یا مثبتی خودداری کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار