امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۵:۵۸
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1004
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 399
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، افشین زارعی دبیراجرایی جشنواره تئاتر شهر، برپایی کارگاه های آموزشی در اردیبهشت ماه را آغاز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، افشین زارعی دبیراجرایی جشنواره تئاتر شهر، برپایی کارگاه های آموزشی در اردیبهشت ماه را آغاز برپایی این رویداد هنری در تهران معرفی کرد.

 به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر شهر، افشین زارعی با بیان این که جشنواره تئاتر شهر امسال پروسه چهار ماهه‌ای را پشت سر خواهد گذاشت گفت: تنوع برنامه های متعدد در جشنواره ها معمولا شرکت کنندگان و علاقه مندان بخش های مختلف را با مشکل همزمانی روبرو می کند و کمتر کسی می تواند هم اجرای نمایش ها را دیده و هم در کارگاه های آموزشی شرکت کند.

 این بازیگر و کارگردان تئاتر ادامه داد: پس از جلسات متعدد کارشناسی تصمیم گرفته شد که در برنامه ریزی برای بخش‌های کارگاهی، نمایشنامه خوانی، نمایش های خیابانی و اجراهای صحنه ای جشنواره تئاتر شهر، پروسه زمانی چهارماهه ای را در نظر بگیریم. به این ترتیب همه علاقه مندان می توانند با تمرکز بیشتر از این برنامه های آموزشی و اجرایی استفاده کنند.

زارعی تصریح کرد: بخش کارگاه های آموزشی جشنواره امسال از 31 اردیبهشت ماه آغاز می شود و طبق زمانبندی که در پیش داریم پس از کارگاه های آموزشی ، بخش نمایشنامه خوانی را برگزار خواهیم کرد.

دبیر اجرایی جشنواره تئاتر شهر آغاز بخش خیابانی جشنواره را نیز همزمان با عید سعید فطر اعلام کرده و افزود: در بخش خیابانی امسال تعداد اجراهای گروه های نمایشی را به سه اجرا افزوده ایم تا مخاطبان بیشتری از آن بهره ببرند.

دومین جشنواره تئاتر شهر به همت معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مرداد ماه برگزار می شود.
 انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها