امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100402
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
محسن کوهکن نایب رییس جبهه پیروان، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری جلسه رسیدگی به ...

محسن کوهکن نایب رییس جبهه پیروان، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی در دستگاه قضایی اظهار داشت: دستگاه قضایی در جمهوری اسلامی مستقل است و بر همین اساس باید از پیش‌داوری پرهیز کنیم و اجازه دهیم روند این پرونده طی شود.

وی اضافه کرد: در صورتی که قوه قضائیه یک سَر سوزن در مورد پرونده افراد منتسب به شخصیت‌های سیاسی تفاوت قائل شود شاخک‌های اصحاب رسانه حساس خواهد شد و واکنش نشان می‌دهند و باید به این مسئله نیز توجه خاصی شود.

نایب رییس جبهه پیروان ادامه داد: از سوی دیگر نباید عجولانه قضاوت کنیم و برخی پیش‌داوری‌ها نیز آسیب‌زا خواهد بود.

کوهکن با بیان اینکه شکایت شاکی خصوصی یا مدعی العموم نباید تاثیری در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی داشته باشد، تصریح کرد: در تمام دنیا تفاوتی ندارد شکایت از جانب شخص یا مدعی العموم انجام شود و تنها باید بر اساس قانون رفتار شود.

دبیرکل جامعه اسلامی نمایندگان ادوار خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند حتی از شخصیت‌های تراز اول مملکت هم شکایت شده و آنها در محکمه قضایی پاسخگوی سوالات قاضی بوده‌ا‌ند و هیچ‌گاه اتفاق خاصی رخ نداده است و این بار هم قطعا عدالت باید برقرار باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار