امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100403
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به بیانیه شهرداری تهران مبنی بر اکرام بانوان اظهار کرد: اکرام بانوان و رعایت حرمت، ...

آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به بیانیه شهرداری تهران مبنی بر اکرام بانوان اظهار کرد: اکرام بانوان و رعایت حرمت، شان، جایگاه و منزلت زن بر اساس ضوابط اسلامی بوده و کار شهرداری تهران در طرح اکرام بانوان مورد حمایت و پشتیبانی است.

وی خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌ها و مسئولان نظام در سطوح مختلف از این کار پشتیبانی می‌کنند و باید در نظر داشت که این حرکت شهرداری تهران در چارچوب قانون اساسی، قوانین و مقررات کشوری است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان کرد: طرح شهرداری تهران در چارچوب سیاست‌های مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و در مسیر طرح حجاب و عفاف بانوان اقدام شده است.

وی با اشاره به مخالفت با بیانیه شهرداری تهران گفت: برخی که استانداردهای بین‌المللی را به رخ می‌کشند، باید بدانند ضوابط شرعی، غیرت اسلامی، ملی و جایگاه و شأن بانوان اقتضا می‌کند که از طرح شهرداری تهران در اکرام بانوان پشتیبانی شود.

کعبی یادآور شد: حرکت شهرداری تهران خداپسندانه است و آثار مثبت زیادی دارد و شهرداری تهران با وجود مخالفت‌ها نباید عقب‌نشینی کند.

انتهای پیام/78003/ع20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها