امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100404
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به لزوم حفظ استقلال قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی، گفت: براساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران همه برابر قانون مساوی هستند و با توجه به استقلالی نظام جمهوری اسلامی برای قوه قضائیه قائل شده، هر فرد در هر جایگاهی که باشد باید به پرونده وی رسیدگی شود.

وی افزود: در ارتباط با پرونده مهدی هاشمی نیز باید بدون توجه به ارتباط وی با کانون قدرت و ثروت به اتهامات آن رسیدگی شود. قوه قضائیه باید اقتدار خود را در رسیدگی به پرونده‌های مرتبطین با کانون‌های قدرت و ثروت نشان دهد وگرنه رسیدگی به پرونده‌هایی که ارتباطی به کانون ثروت و قدرت ندارند کار چندان سختی نیست.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس تصریح کرد: در پرونده مهدی هاشمی اتهامات زیادی وجود دارد که از جمله آن می‌توان به قراردادهای استاد اویل و کرسنت اشاره کرد که قوه قضائیه باید بدون توجه به شانتاژهای سیاسی و تبلیغاتی و افرادی که مرتبط با این پرونده‌ها هستند به این پرونده‌ها رسیدگی کند و ارتباط افرادی را که در ارتباط با این پرونده‌ها در مضان اتهام هستند نیز مشخص کند.

موسوی‌نژاد اظهار داشت: باید اجازه داد تا قوه قضائیه به دور از فشارهای سیاسی و کانون‌های ثروت و قدرت و نفاق کار خود را در ارتباط با پرونده مهدی هاشمی انجام دهد تا نتیجه کار مشخص شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها