امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100405
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناصر آراسته دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سراسر کشور با حضور در ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ناصر آراسته دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سراسر کشور با حضور در نشست خبری «کمیته دانشجویی حمایت از مردم غزه» پیرامون اقدامات میدانی و عملیاتی دانشجویان برای کمک به مردم غزه، گفت: این روزها ایام تلخی برای مسلمانان جهان است چرا که خواهران و برادران ما در غزه به شهادت می‌رسند و این در حالی است که ما سکوت مجامع بین‌المللی را در قبال نسل‌کشی عظیم رژیم صهیونیستی مشاهده می‌کنیم.

وی افزود: از آنجا که هویت جنبش دانشجویی دفاع از آزادگان جهان است، اینبار نیز بر آن شده است تا از مردم مظلوم و مستعضف غزه دفاع کند. بر همین اساس بر آن شدیم تا «کمیته دانشجویی حمایت از مردم غزه»‌را ایجاد کنیم که در این کمیته اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی از جمله بسیج دانشجویی، دفتر تحکیم وحدت، جامعه اسلامی دانشجویان، جنبش عدالتخواه دانشجویی، انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل و امت واحده حضور خواهند داشت و این کمیته را همراهی خواهند کرد.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه مسئله غزه امروز مسئله اصلی جهان اسلام است، گفت: تنها راه حل مشکلات غزه ایستادگی مردم آن در قبال رژیم صهیونیستی و دولت‌های مستکبر است و جنبش دانشجویی نیز معتقد است برای کمک به مردم غزه برای ایستادگی در مقابل رژیم صهیونیستی باید مردم غزه را مسلح کرد.

آراسته خاطرنشان کرد: ما دانشجویان برای تجهیز و مسلح کردن مردم غزه حساب بانکی را باز کرده‌ایم تا دانشجویان با کمک‌های مالی خود به تجهیز مردم غزه کمک کنند.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور با بیان اینکه دانشجویان تا آزادی قدس در دفاع از مردم مظلوم غزه ساکت نخواهند نشست، گفت: تنها راه حل برون رفت از این مسئله نیز دفاع مسلحانه مردم غزه است چرا که ما معتقدیم نسل‌کشی که امروز اسرائیل علیه مردم غزه به راه انداخته است نتیجه 60 سال مذاکره بی‌ثمر با داعیه‌داران حقوق بشر است، داعیه دارانی که در قبال جنایات رژیم صهیونیستی سکوت کردند.

آراسته در پایان خاطرنشان کرد: این کمیته جهت بیداری دولتمردان دیگر کشورها نیز با ارسال نامه‌هایی به سفارتخانه‌های آنان اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها