امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100406
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، میکائیل دیانی دبیر فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل کشور ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، میکائیل دیانی دبیر فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل کشور با حضور در نشست خبری کمیته دانشجویی حمایت از مردم غزه، اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که در هفته‌های گذشته و جنایاتی که رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه انجام داده است، ما هفته پیش رو را هفته خشم دانشجویان انقلابی و اسلامی علیه جنایات اسرائیل نامگذاری کرده‌ایم و اقدامات این کمیته دانشجویی نیز از روز دوشنبه شروع خواهد شد.

وی افزود: از جمله این اقدامات تجمع دانشجویان در روز دوشنبه در مقابل دفتر سازمان ملل خواهد بود. همچنین نماز جمعه هفته آینده نیز با حضور مردم در کنار جریان دانشجویی در دفاع از مردم غزه متفاوت خواهد بود.

وی در پایان با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های مختلف از جمله عکس برای نشان دادن جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه گفت: در کنار برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی جلسات و نامه‌نگاری‌هایی را نیز با سفرای دیگر کشورها نیز خواهیم داشت. در همین خصوص همایشی را با حضور تمامی سفرای کشورهای آزاده جهان و سفرایی که نسبت به انسانیت احساس مسئولیت می‌کنند و جنایت رژیم صهیونیستی را محکوم می‌کنند، خواهیم داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها