امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100407
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت با حضور در نشست خبری کمیته دانشجویی حمایت ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت با حضور در نشست خبری کمیته دانشجویی حمایت از مردم غزه با دردآور خواندن ظلم‌هایی که نسبت به مردم غزه می‌رود، گفت: درسی که جمهوری اسلامی به کشورهای مستضعف جهان داده است، این است که با ایستادگی در مقابل مستکبران می‌توانند به جایگاه شایسته‌ای برسند.

وی در ادامه پیرامون اقدامات کمیته دانشجویی حمایت از مردم غزه گفت: از جمله این اقدامات برگزاری سلسله‌جلسات و همچنین تحصن‌هایی در استان‌های مختلف کشور خواهد بود که مهمترین این اقدامات تجمع دانشجویان در تهران و مشهد مقدس خواهد بود که جمعه هفته آینده تجمع دانشجویی و مردمی را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مشهد خواهیم داشت.

دبیر دفتر تحکیم وحدت با انتقاد از سکوت مجامع بین‌المللی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی گفت: این کمیته دانشجویی تلاش می‌کند با اقدامات خود صدای مردم مظلوم غزه را به گوش جهانیان برساند و علت سکوت مجامع بین‌المللی را در قبال جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه را آشکار کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این کمیته دانشجویی در تلاش است با کمک به مردم مظلوم غزه بتواند تا حدی دین خود را نسبت به آنان ادا کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها