امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100411
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
احمد سجادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در مشهد از سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به خراسان‌رضوی خبر داد و اظهار کرد: تمام اعضای ...

احمد سجادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در مشهد از سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به خراسان‌رضوی خبر داد و اظهار کرد: تمام اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از فردا به مدت سه روز به منظور بررسی مشکلات صنعتی خراسان‌رضوی به این استان سفر می‌کنند.

وی افزود: در این سفر قرار است بنابه درخواست و تقاضای نمایندگان خراسان‌رضوی، اعضای کمیسیون صنایع و معادن به گروه‌های کوچک تقسیم شده و به شهرستان‌های مورد نظر سفر کرده و هم چنین واحدهای صنعتی مشهد را نیز مورد بازدید قرار دهند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از بازدیدهای مهم کمیسیون صنایع و معادن مجلس، بازدید از شهرک صنعتی مشهد بوده، خاطرنشان کرد: در این سفر سه روزه، اعضای کمیسیون صنایع و معادن به دقت به بررسی مشکلات و موانع صنعتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی پرداخته و در این راستا جلسات متعددی نیز با مسئولان استانی در حوزه صنعت برگزار می‌شود.

سجادی تاکید کرد: بناست اعضای کمیسیون پس از بازدید از واحدهای صنعتی خراسان‌رضوی به مجلس بازگشته و در مسیر رفع موانع آن تصمیمات لازم را اتخاذ کنند، لازم به ذکر بوده جلسه نهایی در مورد مشکلات صنعتی خراسان‌رضوی با حضور وزیر صنعت در مجلس برگزار شود.

وی با بیان اینکه سفر به تمام استان‌ها در رأس برنامه‌های کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بوده، گفت: اعضای کمیسیون به نوبت به تمام استان‌ها برای بررسی مشکلات صنعتی سفر می‌کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از 12 تا 15 مردادماه بوده که پس از بازدیدهای مختلف روز چهارشنبه 15 مرداد جلسه‌ای به منظور جمع‌بندی این سفر، با حضور رسانه‌ها در محل استانداری خراسان‌رضوی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/70005/الف30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها