امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100417
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مهدی هاشمی، گفت:‌ روشن است که هر عملکردی خلاف استقلال دستگاه قضا از قوه قضائیه مشاهده شود، برای این قوه ناپسند است.

وی عدالت را پیشانی گریزناپذیر قوه قضائیه خواند و اظهار کرد: اگر اجرای حکم الهی به‌منظور احقاق حقوق صاحبان آن و دفاع از مظلوم بر اساس ملاک‌ها و معیارهای قانونی و شرعی، مبنای عملکرد دستگاه قضا باشد،‌ دیگر نباید اشخاص حقیقی و حقوقی هیچگونه تأثیرگذاری بر روی حکم دادگاه داشته باشند.

جمیری در توضیح اظهارت خود گفت: فرزند یک مسئول و برادر مسئول دیگر با افراد عادی باید برای دادگاه یکسان باشند، اما متأسفانه در مقاطعی خلاف این دیده شد که سبب تزلزلی جزئی در اعتماد مردم به دستگاه قضا شده است.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اجرای حدود الهی که موجب تکمیل اعتماد مردم به قوه قضائیه می‌شود،‌ افزود: رسانه‌ها باید قوه قضائیه را در جهت عمل به وظیفه‌اش یاری کنند.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ گل‌آلود کردن فضا و تبلیغات زودهنگام در مورد رأی دادگاه می‌تواند مانع رسیدگی عادلانه دستگاه قضا به پرونده مهدی هاشمی شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها