امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10042
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۲
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر دادگستری دولت منتخب فلسطین در بیانیه‌ای مطبوعاتی تاکید کرد: دشمن صهیونیستی همچنان به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر دادگستری دولت منتخب فلسطین در بیانیه‌ای مطبوعاتی تاکید کرد: دشمن صهیونیستی همچنان به سیاست دروغ گویی و سرپوش نهادن بر جنایت‌های خود ادامه می دهد و گمانه زنی‌های صهیونیست‌ها در زمینه زنده بودن «محمد الدوره» به کلی با واقعیت و حتی شهادت‌های برخی سران این رژیم در تضاد است، از جمله سرلشکر «گیورا آیلاند» فرمانده شعبه عملیاتی در سال 2000 که تاکید کرده دره به ضرب گلوله نظامیان این رژیم زخمی شد و به شهادت رسید.

«عطا الله ابو السبح» اظهارات «موشه یعالون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در این زمینه را تلاشی نافرجام برای بهبود وجهه این رژیم در مقابل جامعه بین الملل از طریق تحریف تاریخ و واقعیت ها و تظاهر به مظلومیت خواند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، دولت منتخب فلسطین در غزه همچنین از سازمان ملل، جامعه بین‌الملل و اتحادیه عرب دعوت کرد کمیته حقیقت‌یاب بین‌المللی را در رابطه با شهادت الدوره در جریان انتفاضه الاقصی در سال 2000 تشکیل دهند.

نظامیان رژیم صهیونیستی در تاریخ 29 سپتامبر سال 2000 «محمد الدوره» کودک فلسطینی را در تقاطع شهدای «نتساریم» در جنوب شهر غزه به طور عمد به شهادت رساندند.

وی در جریان این حادثه خود را پشت پدرش که شدیدا زخمی شده بود مخفی کرده بود. تلویزیون فرانسه صحنه شهادت دره را در حالی که پدرش همواره فریاد می زند و کمک می خواهد را ثبت کرده است.

منابع صهیونیستی مدعی شده اند که محمد دوره نمرده است و همچنان در قید حیات است و تصاویری که دوربین فرانسوی ثبت کرده همگی ساختگی بوده و هدف از آن تحریک افکار عمومی علیه رژیم صهیونیستی بوده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار