امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100420
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیئت وزیران مبلغ یکصدوچهارده میلیارد ریال برای اقدامات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیئت وزیران مبلغ یکصدوچهارده میلیارد ریال برای اقدامات پیشگیرانه و جبران خسارت ناشی از سیل در استان‌های قزوین، لرستان و بوشهر اختصاص داد.

هیئت وزیران در جلسه روز 29 تیرماه خود به پیشنهاد معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و به استناد اصل 138 قانون اساسی موافقت کرد مبلغ یکصدوچهارده میلیارد ریال به صورت تملک دارایی‌های سرمایه‌ای از محل منابع ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده 12 قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور، موضوع بند (ش) ماده 224 قانون برنامه پنجم توسعه برای اقدامات پیشگیرانه و جبران خسارت ناشی از سیل در استان‌های قزوین، لرستان و بوشهر قرار گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.

مبالغ اختصاص داده شده را به تفکیک استان و موضوع اینجا ببینید

بر اساس این مصوبه، استانداری‌های مربوط موظف شدند ضمن نظارت فنی و اجرایی بر روند انجام اقدامات یاد شده، گزارش عملکرد اعتبارات یاد شده را هر دو ماه به معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری ارسال نماید.

این مصوبه در تاریخ اول مردادماه از سوی معاون اول رئیس‌جمهور ابلاغ شده است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها