امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100437
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "قاسملوئی" رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شرق استان تهران با اعلام این خبر گفت: در ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "قاسملوئی" رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شرق استان تهران با اعلام این خبر گفت: در پی وصول نیابت قضایی از دادسرای ناحیه 4 تهران بزرگ، مبنی بر دستگیری دو کلاهبردار حرفه‌ای، پرونده به پلیس اطلاعات استان ارجاع و مأموران اقدامات همه جانبه ای را برای دستگیری متهمان در دستور کار خود قرار دادند.

قاسملوئی اظهار داشت: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد این افراد در قالب پیمانکار ساختمان اقدام به پیش فروش واحدهای مسکونی در محلات پاسداران، دار آباد و ... تهران کرده و پس از اخذ وجوه مردم و عدم تحقق تعهدات، اقدام به فرار کرده اند.

وی افزود: برابر بررسی های به عمل آمده و کنترل شماره تماس متهمان، مخفیگاه یکی از آنان در استان مازندران شناسایی و با اخذ نیابت قضایی و اعزام تیم ویژه ای از عوامل اداره عملیات این پلیس، عضو اصلی این باند طی عملیات ضربتی دستگیر و با صدور قرار 300 میلیارد ریالی روانه زندان شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه پس از بدست آوردن مشخصات متهم دیگر پرونده با انجام اقدامات اطلاعاتی و مراجعه به سوابق محل اختفای وی در شهرستان قرچک، نامبرده که با رویت پلیس به قصد فرار اقدام به جوسازی و سر و صدا کرده بود با هوشیاری مأموران دستگیر و در بازرسی بدنی از متهم 8 عدد سیم کارت و تعداد زیادی گوشی تلفن همراه کشف شد.

سرهنگ "قاسملوئی" به 40 شاکی این پرونده اشاره و بیان داشت: با توجه به تعدد شکات و مبلغ میلیاردی کلاهبرداری، پرونده از سوی مراجع مربوطه در دست پیگیری است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها