امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100454
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، فاطمه نادعلی امروز در مراسم بازدید رئیس سازمان محیط زیست کشور از مرکز انتقال خون تهران گفت: سازمان انتقال خون ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، فاطمه نادعلی امروز در مراسم بازدید رئیس سازمان محیط زیست کشور از مرکز انتقال خون تهران گفت: سازمان انتقال خون تهران در سال 67 به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و امروز که عصر تکنولوژی است با سرعت بیشتری باید کار کنیم و با این وجود مشکلات بسیاری داریم.

وی افزود: فضای فیزیکی بسیار کم است. تجهیزات موجود در حد سازمان انتقال خون تهران نیست و از نظر نیروی انسانی در مضیقه هستیم.

رئیس سازمان انتقال خون استان تهران گفت: روزانه 6 هزار واحد خون از 150 بیمارستان و مرکز درمانی کشور از سازمان انتقال خون تهران درخواست می‌شود و ما پابه‌پای اورژانس خدمت‌رسانی می‌کنیم تا به موقع خون و فرآورده را به دست بیمار برسانیم و تاکنون گزارشی از فوت بیمار به دلیل نرسیدن خون نداشته‌ایم.

نادعلی افزود: امسال در ماه رمضان در هفته اول مشکل داشتیم اما در روزهای بعدی همانند روزهای عادی سال اهدای خون به خوبی انجام شد فقط اهداکنندگان خون مجبور به طی کردن مسافت زیادی بودند.

وی گفت: خون سالم در بدن سالم است و این میسر نمی‌شود مگر اینکه آب و خاک و هوای سالم داشته باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار