امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100456
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
محمد احمدی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به جاذبه‌های گردشگری گیلان اظهار کرد: امسال تعداد دو هزار نفر در تعطیلات عید فطر در ...

محمد احمدی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به جاذبه‌های گردشگری گیلان اظهار کرد: امسال تعداد دو هزار نفر در تعطیلات عید فطر در مناطق ساحلی گیلان به‌کارگیری شدند.

وی از ورود پنج میلیون نفر مسافر در مدت چهار روز تعطیلات عید فطر امسال در گیلان خبر داد و افزود: در مدت مذکور تعداد دو میلیون نفر اقامت گردشگر در استان داشتیم.

احمدی‌پور با بیان اینکه تمام دستگاه‌ها در تعطیلات عید فطر در حالت آماده‌باش بودند، تصریح کرد: در تعطیلات عید فطر تعداد 335 نفر با کمک نیروهای امدادی و ناجیان غریق از غرق‌شدگی در دریا نجات پیدا کردند.

*غرق شدن 11 نفر در ساحل گیلان

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان به غرق شدن تعداد 11 نفر در تعطیلات عید فطر اشاره کرد و گفت: افراد مذکور در طول 300 کیلومتر نقاط حادثه‌خیز ساحل گیلان غرق شدند.

وی با اشاره به اینکه شرایط شنا در استخر و دریا متفاوت است، بیان کرد: طوفان موجب تغییر ساحل در تعطیلات عید فطر شد و بستر دریا تغییر پیدا کرده بود.

احمدی‌پور بر گسترش فعالیت‌های فرهنگی در ساحل دریا تاکید کرد و یادآور شد: اگر شرایط فرهنگی و ورزشی در طرح‌های سالم‌سازی دریا افزایش پیدا کند گردشگران به نقاط حادثه‌خیز نمی‌روند.

*راه‌اندازی 8 پایگاه امداد و نجات ساحلی در گیلان

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان در ادامه از راه‌اندازی هشت پایگاه امداد و نجات ساحلی تا پنجشنبه هفته جاری در استان خبر داد و اظهار کرد: پایگاه‌های مذکور در طول ساحل بندر آستارا تا چابکسر راه‌اندازی می‌شوند.

وی با بیان اینکه مجموعه کاملی از نیروهای امدادی در پایگاه‌های امداد و نجات ساحلی مستقر می‌شوند، تصریح کرد: امدادگران هلال‌احمر، ناجیان غریق و نیروهای پلیس به همراه دو قایق موتوری برای نجات گردشگران در پایگاه‌های ساحلی استقرار پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/84001/ت40/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها