امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100457
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
حمیدرضا رنجبرگل‌افشانی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دماوند در خصوص حجم ترافیکی امروز محورهای ...

حمیدرضا رنجبرگل‌افشانی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دماوند در خصوص حجم ترافیکی امروز محورهای ارتباطی به سمت تهران اظهار کرد: ساعات بین 8 تا 10 صبح امروز چند ساعتی ترافیک سنگینی به سمت تهران در جریان بود.

وی با بیان اینکه ترافیک محور هراز روان و نیمه‌سنگین است، افزود: خوش‌بختانه هم‌اکنون ترافیک عادی و روانی در هر دو لاین به سمت تهران و مازندران وجود دارد و بیشتر مسافران طی امروز و دیروز با مدیریت زمان، از سفر بازگشتند.

فرمانده پلیس ‏راه دماوند- فیروزکوه تصریح کرد: اکنون خودروها با سرعت‌های مجاز در محورها در حال تردد هستند؛ با لطف خداوند متعال در چند روز اخیر تصادف جدی نداشتیم و مسافران به سلامت به مقصد خود رسیدند.

رنجبرگل‌افشانی با اشاره به ممنوعیت تریلرها و کامیون‌ها برای تردد در این محورها گفت: با توجه به خلوت شدن محور، به طور موقت تردد کامیون‌ها و تریلرها آزاده شده است و در صورت ایجاد ترافیک مجدد، تردد آن‌ها ممنوع می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تمام نیروهای پلیس راه‌ به صورت گروهی در محور حضور دارند و در این چند روز به طور 24 ساعته برای تردد بی‌خطر مسافران، بر جاده‌ها نظارت داشتند.

فرمانده پلیس ‏راه دماوند- فیروزکوه ضمن تقدیر از رانندگانی که در این چند روز به مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی احترام گذاشتند، متذکر شد: رانندگان سعی کنند با سرعت مطمئن حرکت و از سبقت‌های بی‌مورد و غیرمجاز پرهیز کنند.

انتهای پیام/67015/ع30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار