امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100460
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  از تبریز، محسن حسن‌خانی ظهر امروز در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  از تبریز، محسن حسن‌خانی ظهر امروز در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به حضور معتادان متهاجر در سطح جامعه اظهار کرد: اعتیاد به تنهایی جرم محسوب نمی‌ىشود ولی اگر فردی در حین مصرف دستگیر شود می‌تواند به مراکز قضایی تحویل داده شود.

وی بر لزوم احداث مرکز ماده 16 تاکید کرد و افزود: اگر تامین مکان دائمی در مقطع کنونی مقدور نباشد حتما باید نسبت به اجاره مکان موقت اقدام شود و نیروی انتظامی با توجه به اطلاعات دقیقی که از وضعیت معتادان متهاجر دارد اعلام آمادگی خود را برای جمع‌آوری و انتقال این افراد در کمترین زمان ممکن اعلام می‌دارد.

حسن‌خانی افزایش بسیاری از سرقت‌های خرد را ناشی از اقدامات معتادان متهاجر برای تهیه مواد خواند و اظهارکرد: طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته مبارزه با مواد مخدر در اولویت مطالبات مردم از نیروی انتظامی قرار دارد و بنابراین اهتمام خاصی بر این موضوع قائل هستیم.

برخورد با وارد‌کنندگان عمده مواد اولویت بعدی نیروی انتظامی

وی افزود: برخورد با وارد کنندگان عمده مواد مخدر از استان‌هایی که محل دپو مواد هستند، اولویت بعدی نیروی انتظامی استان است که در این راستا 11 باند فعال در امر توزیع عمده مواد را شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده‌ایم که در این میان، باندهایی به میزان 30 کیلوگرم، 52 کیلوگرم و حتی 72 کیلوگرمی توزیع کننده مواد بودند.
انتهای پیام/60001/ش20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها