امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100464
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در آیین افتتاحیه نخستین اردوی معرفتی- فرهنگی ویژه دانشجو معلمان دانشگاه ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در آیین افتتاحیه نخستین اردوی معرفتی- فرهنگی ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان، صفدر مختارزاه سرپرست پردیس شهید بهشتی مشهد، به تبیین شایستگی های معلمان در سند تحول بنیادین پرداخت.
سپس جواد حسینی مدیر کل اداره آموزش و پرورش خراسان رضوی به بیان مطالبی پیرامون جایگاه معلم به عنوان رکن اساسی تعلیم و تربیت پرداخت.
حجت الاسلام و المسلمین سید امین الله دادگر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان به بیان اهداف برگزاری این اردو در راستای پرداخت ویژه به مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون مباحث شخصیتی و هویتی معلمان پرداخت.
در این دوره برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی و همچنین نشست های تخصصی پیش بینی شده است که در طول هر روز برگزار شده و در پایان دوره نیز به شرکت کنندگان در این مراسم گواهینامه پایان دوره الکترونیکی اعطا می شود.
از دیگر برنامه های نخستین روز دوره "حیات طیبه"، برگزاری نشست تجربه های معلمی و جلوه های تعلیم و تربیت در اسلام با حضور حجت الاسلام و المسلمین راستگو، نشست مهارتهای ارتباطی و همسر یابی با حضور حنیف حبشی و برگزاری حلقه های معرفت خواهد بود.
اردوی حیات طیبه، با حضور بیش از 500 دانشجو معلم خواهر نخبه و فعال فرهنگی دانشگاه فرهنگیان، از تاریخ 11 لغایت 16 مرداد ماه سال جاری، در پردیس شهید بهشتی مشهد برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها