امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۲۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100466
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مهدی محسنیان راد در مراسم رونمایی از کتاب «در حسرت فهم درست»‌ اظهار داشت: من خیلی ثروتمند هستم چرا که ثروت من سرمایه ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مهدی محسنیان راد در مراسم رونمایی از کتاب «در حسرت فهم درست»‌ اظهار داشت: من خیلی ثروتمند هستم چرا که ثروت من سرمایه اجتماعی است.

استاد علوم ارتباطات و نگارنده کتاب «در حسرت فهم درست» اظهار داشت: در 40 سال گذشته عده‌ای در جنگ شهید شدند و عده‌ای نیز آسیب دیدند و در این میان عده‌ای رنج مردم را تماشا کردند. این کتاب روایتی از 35 سال اخیر است.

وی بیان داشت: زمانی که انقلاب شد همه ما به شوق آمدیم و در کتاب حاضر هیچ مطلبی پنهان‌کاری نشده است.

محسنیان راد افزود: طی سالیان گذشته تحقیقاتی انجام شد که گفته شد محرمانه است و اجازه انتشار ندارد که در این کتاب آورده شده است که از جمله می‌توان به تحقیقی که در زمانی که جنگ به اتمام رسید و از گروهی از آمریکایی‌ها و ژاپنی‌ها در ایران صورت گرفت اشاره کرد.

مؤلف کتاب «در حسرت فهم درست» با بیان اینکه این کتاب مجموعه بسیار ناقابلی است، ادامه داد: هیچ چیزی در این مجموعه پنهان نشده است.

محسنیان راد همچنین ضمن تشکر از معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد بیان داشت: تا این لحظه اطلاعی نداشتم که معاون مطبوعاتی ارشاد کاغذ این کتاب را تأمین کرده است و از این بابت از وی متشکرم.

در انتهای این مراسم هدایایی از سوی اندیشگاه کتابخانه ملی ایران و رئیس شورای سیاستگذاری انجمن روابط عمومی ایران به محسنیان راد اهدا شد ضمن آنکه از کتاب شیخ‌الاساتید حوزه ارتباطات با حضور جمعی از مسئولان حوزه رسانه و اساتید علوم ارتباطات رونمایی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار