امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10049
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۲
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از العالم، 70 منطقه بحرین در هفته گذشته در اعتراض به حمله نیروهای امنیتی آل خلیفه به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از العالم، 70 منطقه بحرین در هفته گذشته در اعتراض به حمله نیروهای امنیتی آل خلیفه به منزل آیت الله عیسی قاسم روحانی برجسته شیعه و رئیس شورای علمای بحرین تظاهرات برگزار کردند.

این درحالی است که قرار است امروز نیز بحرینی‌ها در منطقه الدراز محل سکونت آیت الله عیسی قاسم در حومه منامه تجمع گسترده‌ای برگزار کنند.

تظاهرات‌ها در حمایت از آیت الله عیسی قاسم با عنوان «سلم لمن سالمکم...حرب لمن حاربکم» برگزار می‌شود و معترضان تاکید دارند که روحانیت خط قرمز است.

شب گذشته نیز بحرینی‌ها با برگزاری تظاهرات حمله رژیم آل خلیفه به منزل آیت الله عیسی قاسم را با شعارهای «لبیک الفقیه» و «هل من ناصر مقاوم...لبیک عیسی قاسم» محکوم کردند.


نیروهای امنیتی در ساعت 2 بامداد روز پنج شنبه هفته گذشته به منزل آیت الله عیسی قاسم حمله کردند و با شکستن درب منزل ایشان به زور وارد خانه شدند.

هرچند در زمان حمله به منزل این روحانی، وی حضور نداشته ولی نیروهای امنیتی با تخریب وسائل منزلش و بی احترامی به خانواده وی باعث برانگیتخه شدن خشم مردم بحرین شدند.

در همین رابطه حزب الله لبنان و جریان صدر در عراق این اقدام رژیم منامه را محکوم کردند. وزارت خارجه جمهوری اسلامی نیز با محکوم کردن این اقدام، بر لزوم توقف خشونت‌های در بحرین تاکید کرد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها