امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100503
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه المنار، سید حسن نصرالله و «سلیمان فرنجیه» ضمن دیدار با یکدیگر درباره اوضاع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه المنار، سید حسن نصرالله و «سلیمان فرنجیه» ضمن دیدار با یکدیگر درباره اوضاع داخلی لبنان و تحولات منطقه به ویژه تجاوزات و حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه و ملت فلسطین گفتگو کردند.

دبیرکل حزب‌الله و رئیس جریان «المرده» جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین را محکوم و بر «حمایت از مقاومت فلسطین تاکید و همبستگی خود با مردم فلسطین و غزه که در مقابل تجاوزهای صهیونیست ها استقامت کردند، تاکید کردند».

سید حسن نصرالله و سلیمان فرنجیه در این دیدار همچنین درباره تحولات عراق بویژه موصل و مهاجرت اجباری مسیحیان و کشتار مسلمانان توسط عناصرتکفیر داعش بحث و تبادل نظر کردند.

دو طرف ضمن محکومیت این اقدامات تروریستی نسبت به خطر تحرکات داعش و جریان های تکفیری در منطقه بویژه سوریه و عراق و پیامدهای آن بر منطقه از جمله لبنان هشدار دادند.

سید حسن نصرالله و سلیمان فرنجیه همچنین تاکید کردند که تلاش های منطقه ای برای برقرای امنیت و ادامه راه مبارزه با تروریسم تکفیری ضرورت دارد.

در این دیدار «طونی فرنجیه» فرزند سلیمان فرنجیه و «یوسف فنیانوس» یک حقوقدان او را همراهی کردند و « حسین الخلیل» معاون سیاسی دبیرکل حزب‌الله و «وفیق صفا» مسئول واحد ارتباطات و هماهنگی های حزب الله نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار