امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100507
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه‌های اجتماعی، پلیس‌سواره رژیم صهیونیستی با حمله به اجتماع معترضان قدس اشغالی به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه‌های اجتماعی، پلیس‌سواره رژیم صهیونیستی با حمله به اجتماع معترضان قدس اشغالی به ادامه جنگ در نوار غزه، تعدادی از آنها را متفرق کرد.
 بر اساس این گزارش، پس از آنکه معترضان به اخطارهای مکرر پلیس مبنی بر ترک محل توجهی نشان ندادند، واحدهای مسلح پلیس با کمک افسران سوار بر اسب، به سمت معترضین حمله کردند و تعداد نامعلومی از آنها را دستگیر کردند.

پیش از این نیز ساکنان اراضی اشغالی در اعتراض به جنگ و افزایش تلفات بارها دست به تظاهرات زدند.

آنگونه که خود مقامات صهیونیست اعلام کردند، تاکنون 67 نظامی اسرائیلی در درگیری با نیروهای مقاومت کشته شدند و این درحالی است که براساس آمار انتشر یافته توسط گردان‌های عزالدین قسام و سرایا القدس تاکنون 120 اسرائیلی کشته شده اند.

تاکتیک جدید حماس در استفاده از تونل به عنوان معبری نامرئی برای گذشتن از مرز غزه و غافلگیری سربازان صهیونیست در جنگ رودررو که باعث افزایش قابل‌توجه تلفات سربازان صهیونیست شده، باعث نارضایتی شهروندان این رژیم و درخواست آنها برای پایان جنگ و بازگشت فرزندانشان از سربازی اجباری به خانه‌های خود شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها