امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100536
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از مرکز خبر حوزه، این نشست‌ها در طول سال تحصیلی حوزه‌های علمیه در دفتر این مرجع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از مرکز خبر حوزه، این نشست‌ها در طول سال تحصیلی حوزه‌های علمیه در دفتر این مرجع عالی قدر در قم برگزار شده و پس از حضور ایشان در شهر مشهد، این نشست‌ها با حضور گسترده علماء و روحانیون آن شهر در بیت این مرجع تقلید تشکیل می‌شود.

آیت‌‌الله شبیری چندی قبل در دیدار با طلاب مدارس علمیه تهران بر طرح مباحث علمی در نشست‌های طلاب تأکید کرد و گفت: از سابق رسم بود وقتی که روحانیون و طلاب با همدیگر هم صحبت می‌شدند یک فرع فقهی یا مسئله‌ای علمی مطرح می‌شد و درباره آن بحث می‌کردند اما متاسفانه الان این نشست‌ها بیشتر به مباحث غیر علمی ختم می‌شود.

این فقیه برجسته که بیش از چهل سال است به تدریس خارج فقه و اصول اشتغال دارد درس خارج فقه را با تدریس «کتاب‌الحجّ» در زمان حیات استاد خود، مرحوم آیت‌الله محقق داماد آغاز کرد که این درس بیش از 15 سال، گاه بر مدار کتاب «عروة الوثقی» و گاه کتاب «شرائع» ادامه یافت.

انتهای پیام/2258/ع/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها