امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100537
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی ترابی دبیر اجرایی هشتمین جشنواره موسیقی جوان با اعلام این خبر گفت: با پایان یافتن مهلت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی ترابی دبیر اجرایی هشتمین جشنواره موسیقی جوان با اعلام این خبر گفت: با پایان یافتن مهلت فراخوان این دوره از جشنواره 1026 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.

وی ادامه داد:جشنواره هشتم نیز همانند سال گذشته برپایه تکنوازی و تکخوانی در دو شاخه کلاسیک و دستگاهی ایرانی برگزار می شود و آثار رسیده در هر دو بخش قابل چشمگیر است به طوری که در بخش موسیقی کلاسیک به طور کلی 407 اثر و در بخش موسیقی دستگاهی ایران 619 اثر در اختیار دبیرخانه قرار گرفته است.

دبیر اجرایی هشتمین جشنواره موسیقی جوان اظهار داشت: هیات انتخاب آثار از امروز شنبه 11 مردادماه کار خود را آغاز کرده اند که پس از بازبینی، گروههای انتخابی برای اجرا در جشنواره اعلام می شوند.

هشتمین جشنواره موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی با تمرکز بر دو بخش تکنوازی و تکخوانی در حوزه موسیقی دستگاهی ایرانی و موسیقی کلاسیک شهریورماه امسال در تهران برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها