امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100538
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره در سه بخش پوستر و گرافیک محیطی، عکس و آنونس و تیزر از سوی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره در سه بخش پوستر و گرافیک محیطی، عکس و آنونس و تیزر از سوی داوران مورد ارزیابی قرار گرفته و  به نفر اول هر بخش پروانه زرین جشنواره به همراه جوایز نقدی و به نفر دوم و سوم هر بخش نیز لوح افتخار به همراه جوایز نقدی اهدا خواهد شد.
 
حسین زندباف (کارگردان، تهیه‌کننده و تدوین‌گر) متولد 1325 ساری است. وی فعالیت در سینما را سال 1350 با دستیاری کارگردان در فیلم «عزیز قرقی» به کارگردانی جواد طاهری آغاز کرد
 
اسماعیل عباسی (عکاس، مترجم و نویسنده، مدرس دانشگاه) متولد 1326 تبریز و دانش آموختة رشتة حقوق و علوم سیاسی از دانشگاه تهران است. وی فعالیت خود را با عنوان ویراستار و گرافیست سال 1350 در انتشارات بابک آغاز کرد از مهمترین فعالیت های وی می توان به عکاس و گزارشگر فصلنامة Newsletter خبرنامة یونسکو، ژاپن - گرافیست، عکاس و خبرنگار ویژه ماهنامه دانشمندعکاس- خبرنگار فصلنامة کاوشسردبیر فصلنامه کاوش- عضو هیئت تحریریه و سردبیر ماهنامه عکس - سردبیر ماهنامة دوربین عکاسی و بنیانگذار و دبیری دوره‌های اول تا چهارم «جشنوارة عکس کودک» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اشاره کرد.
 
محمدعلی طالبی در سال ۱۳۳۷ در تهران متولد شده و دانش‌آموختهٔ سینما از دانشکده هنرهای دراماتیک دانشگاه تهران است. فعالیت هنری را از سال ۱۳۵۶ به عنوان دستیاری کارگردان در تلویزیون و کارگردانی فیلم‌های مستند آغاز کرده است. فیلمهای او در جشنواره‌های جهانی چون برلین، کن جونیور، شیکاگو، سان دنس، نیویورک. مونترال، تورنتو، توکیو، سیدنی، یونان، آمستردام و لندن . . . حضورداشته‌اند.
 
احمد ناطقی (عکاس) در سال ۱۳۳۷ در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشته کارگردانی است .او عکاسی را از دهه ۵۰ آغاز و در سالهای ۱۳۵۷ تا۱۳۶۱دردوران انقلاب اسلامی ایران و جنگ ایران و عراق به صورت آماتور از تظاهرات و وقایع آن دوران عکاسی کرد.
 
وی از سال ۱۳۶۲ به عنوان رئیس اداره عکس خبرگزاری جمهوری اسلامی، عکاسی حرفه‌ای را آغاز کرد و در طول دوران جنگ ۸ ساله ایران وعراق آثار زیادی را به ثبت رساند. از عکسهای ماندگار وی می توان به بمباران شیمیایی حلبچه اشاره کرد. ناطقی در سال ۱۳۶۹  جشنواره بین‌المللی عکس کودک و نوجوان را پایه گذاری کردو تا هفت سال دبیر این جشنواره بود. او بنیانگذار خانه عکاسان ایران و انجمن عکاسان فردا می‌باشد. و تا ۱۳۸۴ مدیریت خانه عکاسان ایران را عهده‌دار بود
 
سیدحمید شریفی آل‌هاشم (گرافیست) متولد 1342ـ تهران و فارغ التحصیل کارشناسی‌ارشد گرافیک، دانشگاه تربیت مدرس، و کارشناسی نقاشی، دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. وی از  سال 1372 فعالیت خود را با سمت معاون امور هنری در دفتر انتشارات کمک آموزشی آغاز کرده است. از مهمترین فعالیت های ایشان می توان به  مدرس دانشکده هنرهای زیبا ـ دانشگاه تهران. عضو هیأت علمی دانشکده هنر ـ دانشگاه شاهد. عضو شورای مرکز هنرهای تجسمی حوزة هنری. مدیر هنری روزنامه ایران، مدیر مرکز گرافیک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، عضو شورای تجسمی کمیته هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو شورای تخصصی مرکز هنرهای تجسمی سازمان آفرینشهای هنری اشاره کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها