امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100548
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری، عباس زارع بعد از ظهر امروز در جلسه شورای سیاستگذاری نهمین جشنواره نامه‌ای به امام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری، عباس زارع بعد از ظهر امروز در جلسه شورای سیاستگذاری نهمین جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع) اظهار داشت: زندگی امام رضا(ع) بهترین الگو برای یک زندگی متعالی و سعادتمند است و این جشنواره فرصت مغتنمی را برای تبیین و ترویج سبک و سیره زندگی رضوی ایجاد کرده است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران افزود: هدف از برگزاری این جشنواره اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های علمی، هنری و پژوهشی مرتبط با سیره، زندگی و ابعاد مختلف شخصیت حضرت رضا(ع) و شناسایی، تجلیل و حمایت از تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه فرهنگ رضوی و کمک به انتشار گسترده آن‌ها است.

وی گفت: جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع) به سمت فراگیر شدن در حرکت است و فعالیت‌های این جشنواره توسط خود مردم ساماندهی و اجرا می‌شود.

زارع تصریح کرد: این جشنواره با استقبال مردم روبه‌رو شده و به برکت امام رضا(ع) جایگاه خوبی را در کشور به دست آورده است.
 
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: استان مازندران ثابت کرده که میزبان خوبی برای برگزاری چنین برنامه‌های فرهنگی و هنری در سطح کشور است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ابراز داشت: رویکرد قابل توجه و تحسین‌برانگیز این جشنواره برگزاری آن در رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری بوده که موجب شده است تا عطر رضوی در سراسر ایران و آن سوی مرزها منتشر شود.

وی خاطرنشان کرد: به زودی در نشستی با حضور خبرنگاران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تعداد آثار ارسالی و برنامه امسال این جشنواره را تشریح می‌کند.
انتهای پیام/86012/ح30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها