امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100553
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نهضت مردمی پوستر انقلاب‎ با توجه به گسترش «تراژدی انسانی در غزه» در روزهای اخیر، به پیشنهاد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نهضت مردمی پوستر انقلاب‎ با توجه به گسترش «تراژدی انسانی در غزه» در روزهای اخیر، به پیشنهاد و همت جمعی از هنرمندان از طراحان گرافیک دعوت کرد تا بضاعت هنرمندان ایرانی را در بیان این مظلومیت به تصویر بکشند.
 
علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر تا روز پنج‌شنبه 16 مردادماه 1393 طرح‌های خود را ارسال نمایند. محتوا و موضوع ارائۀ آثار با محوریت «تراژدی انسانی در غزه» بر عهدۀ ذوق و سلیقۀ هنرمندان گذاشته شده است.
 
* ملاحظات گرافیکی  

آثار گرافیکی باید در قالب پوستر و به صورت عمودی تولید شود.

ابعاد هر اثر باید 70 ×50 سانتی متر و با رزولوشن dpi300 باشد.
 
* محصولات  

در صورت رسیدن آثار به حدّ نصاب کیفی و کمّی علاوه بر اکران آن در نمایشگاه‌های مختلف و شبکه های مجازی، به صورت کتاب نیز به چاپ خواهد رسید.
 
تذکر: مهلت ارسال آثار تمدید نخواهد شد.
  نشست نقد و بررسی
 
جلسۀ نقد و بررسی آثار ارسالی با حضور اساتید محترم آقایان احمدرضا میرمقتدایی، غلام‌رضا نصراصفهانی و محمدعلی ناصحی و با حضور هنرمندان برگزار خواهد شد.
 
دوستان علاقه‌مند به حضور در این نشست حتماً حضور خود را به وسیلۀ همین نشانی الکترونیک (TarahaneAyeh@gmail.com) قطعی فرمایند.
 
زمان نشست نقد و بررسی آثار جمعه 17 مردادماه از ساعت 9 صبح در اصفهان، خیابان آبشاراول، پارک ایثارگران، خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

این برنامه با مشارکت خانه گرافیک حوزه هنری استان اصفهان و مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی؛ آیه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار