امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100557
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «الف‌های غلط » مجموعه سروده‌های علی‌محمد مودب که در مجموعه ده جلدی شعر امروز برای اولین بار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «الف‌های غلط » مجموعه سروده‌های علی‌محمد مودب که در مجموعه ده جلدی شعر امروز برای اولین بار در سال 86 توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد به زودی به چاپ سوم خود می‌رسد. این اثر برگزیده‌ای از اشعار علی‌محمد مؤدب از سال 81 تا 86  است که تا پایان تابستان سال جاری چاپ سوم آن روانه بازار نشر خواهد شد.

«الف‌های غلط» از 41 قطعه شعر تشکیل شده و اشعار موجود در آن همگی درقالب غزل با مضامینی عاشقانه، مذهبی و اجتماعی سروده شده‌اند. ویژگی عمده اکثر شعرهای این مجموعه از لحاظ محتوایی دارا بودن نوعی تفکر اجتماعی- فلسفی است که از طریق تمثیل، تشبیه، استعاره‌سازی و در قالب نمادها و اسطوره‌های تاریخی و مذهبی انعکاس می‌یابد.

همچنین اشعار مذهبی این مجموعه دارای مفاهیمی همچون: انتظار، شهادت، امامت و قیام است که با زبانی لطیف و غنایی سروده شده‌اند. اشعار اجتماعی این مجموعه نیز سرشار از نگاه دقیق و لطیف شاعر به محیط پیرامونی و جامعه انسانی عصر حاضر است.

«الف‌های غلط» در 72 صفحه و در قطع رقعی با چهل و یک عنوان شعر با قیمت 1100 تومان منتشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها