امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100562
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، زنده‌روح کرمانی مدرس دانشگاه، دبیر انجمن عکس جشنواره سینمای جوان، مدیر اجرایی نخستین و دومین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، زنده‌روح کرمانی مدرس دانشگاه، دبیر انجمن عکس جشنواره سینمای جوان، مدیر اجرایی نخستین و دومین جشنواره تجسمی فجر و عضو انجمن عکاسان ایران است. نیکذات از اعضای انجمن فیلمبرداران سینماست و رضایی علاوه بر طراحی پوستر فیلم‌های خاکستر سبز، بچه‌های آسمان، درباره الی، اخراجی‌ها، جرم و... دبیری عکس خبرگزاری‌های فارس و مهر و... را هم در کارنامه دارد.

جشنواره عکس عید نیایش به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود و عکاسان حرفه‌ای، هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر عکاسی در چهار گوشه ایران می‌توانند عکس‌های خود را از برگزاری آیین نماز عید فطر تا ساعت 24 روز پنجشنبه 16 مرداد به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

پس از بررسی آثار در نهایت از صاحبان 10 عکس برتر با اهدای بیش از 65 میلیون ریال جایزه نقدی تجلیل می‌شود. افراد اول تا سوم از نگاه هیات داوران علاوه بر تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به ترتیب 20، 15 و 10 میلیون ریال جایزه نقدی دریافت می‌کنند و هفت عکاس برگزیده هم هر یک لوح تقدیر و سه میلیون ریال جایزه می‌گیرند.

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فراخوان به پایگاه‌های fhnews.ir یا farhangsara.ir مراجعه کنند یا با سامانه 1837 تماس بگیرند.

 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها