امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100583
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اتباع غیر ایرانی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1393، باید علاوه بر دارا ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اتباع غیر ایرانی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1393، باید علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی این آزمون، بند مربوط را در تقاضانامه ثبت‌نام اینرنتی، علامتگذاری کرده باشند. بدیهی است چنانچه اتباع غیر ایرانی که در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون قرار گیرند، در زمان ثبت‌نام بند 23 تقاضانامه را علامتگذاری نکرده باشند، پذیرش آنان لغو خواهد شد.

براساس این گزارش، فقط اتباع غیرایرانی مقیم جمهوری اسلامی ایران منوط به داشتن یکی از مدارک اقامتی شناسایی معتبر در گزینش شرکت داده می‌شوند.

اتباع غیرایرانی مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در مناطق ممنوعه تردد و اسکان اتباع خارجی نیستند و بدیهی است در صورت پذیرش و اعلام قبولی داوطلبان غیر ایرانی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی واقع در مناطق ممنوعه، پذیرش آنان در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی آن مناطق، «کان لم یکن» تلقی می‌‌شود.

توضیح و فهرست مناطق ممنوعه تردد و اسکان برای این داوطلبان، در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است.

براساس این گزارش، پذیرش اتباع غیرایرانی در رشته‌هایی که منجر به ایجاد تعهداتی برای جمهوری اسلامی ایران شود (از جمله تعهدات استخدامی) و رشته‌های خاص و حساس اکیداً ممنوع است. توضیح و فهرست این رشته‌ها نیز در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها