امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100585
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشگر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در مراسم ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشگر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در مراسم رونمایی از 8 جلد کتاب جهان اسلام که تالیف خود وی است اظهار داشت: امروز جهان در مقطع حساس و بحرانی در تاریخ بشریت قرار گرفته در جهان اسلام در حال یک گذار ژئوپلیتیک است.

صفوی اظهار داشت: این سوال پیش می‌اید که چرا حوادث 13 سال اخیر در کشورهای اسلامی، در آمریکا و اروپا رخ نمی‌دهد و آیا بازتاب این حوادث متوجه قدرت‌های بزرگ نمی‌شود.

وی افزود: تهدیدات دولت آمریکا متوجه یک کشور یا دولت اسلامی نیست متوجه همه کشورهای اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: راه نجات کشورهای اسلامی هماهنگی و همکاری با یکدیگر و تشکیل ائتلاف‌های منطقه‌ای و جهانی براساس منافع مشترک است.

صفوی خاطرنشان کرد: کشورهای اسلامی با تکیه بر عوامل توانمندسازشان می‌توانند زمینه‌ساز تشکیل یک قطب قدرتمند جهان اسلام در قرن 21 باشند که این امر نیازمند عزم واراده ملت‌ها و شجاعت و استقامت رهبران سیاسی کشورهای اسلامی است.

دستیار و مشاور ارشد فرمانده کل قوا افزود: جهان اسلام امروز در نقطه عطف راهبردی قرار گرفته و ملت‌ های مسلمان ظلم‌های آشکار و دموکراسی غرب را دیگر تحمل نمی‌کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها