امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10063
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در مراسم بهره‌برداری از بزرگراه امام علی که صبح امروز برگزار شد جمعی از نمایندگان، معاونین و مدیران شهری و همچنین برخی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در مراسم بهره‌برداری از بزرگراه امام علی که صبح امروز برگزار شد جمعی از نمایندگان، معاونین و مدیران شهری و همچنین برخی از اعضای شورا حضور داشتند.

* در این مراسم علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و همچنین مازیار حسینی معاون عمرانی شهرداری تهران از سخنرانان مراسم بودند.

مهدی چمران رئیس اسلامی شهر تهران، ایازی سخنگوی شهرداری تهران، مجتبی عبداللهی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، علیرضا دبیر عضو هیئت رئیسه شورای شهر، مرتضی طلایی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، مختاری مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهر تهران و همچنین عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از دیگر مهمانان حاضر در این مراسم بودند.

این مراسم قرار بود رأس ساعت 9 صبح آغاز شود که با یک تأخیر 30 دقیقه‌ای و به محض ورود لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی مراسم آغاز شد.

پس از سرود جمهوری اسلامی و تلاوت آیاتی از قرآن مجید کلیپی از اقدامات انجام شده در بزرگراه امام علی از سوی شهرداری پخش شد که مورد تشویق مهمانان قرار گرفت.

حضور خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران حال و هوای خاصی را به این مراسم داده بود به طوری که تعدادی از مادران شهدا عکس‌های فرزندانشان را در دست داشتند. آمدن یا نیامدن قالیباف موضوع دیگری بود که در این مراسم برای مهمانان و اهالی محل مهم بود که از یکدیگر می‌پرسیدند که در نهایت مسئولان شهرداری اعلام کردند که قالیباف به دلیل شرکت در مراسم بوشهر نمی‌تواند در این مراسم حاضر شود.

استفاده از ماشین‌های کلاسیک و قدیمی با رانندگان خاص و همچنین تردد اتوبوس‌های دو طبقه حال و هوای خاصی را در این مراسم ایجاد کرده بود که بسیاری از اهالی محل به یاد گذشته خود افتاده بودند.

پس از افتتاح رسمی بزرگراه امام علی برخی از موتورسواران فرصت را غنیمت شمردند و اقدام به تک‌چرخ‌ زدن در بزرگراه کردند .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها