امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100638
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 74
ابراهیم انصاریان رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به آخرین ...

ابراهیم انصاریان رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به آخرین جزئیات روند درمانی رئیس مجلس خبرگان اظهار داشت: ابتدا خداوند متعال را شاکریم که آیت‌الله مهدوی‌کنی را مورد توجه و عنایت خود قرار داده است، به حمدالله بعد از گذشت حدود دو ماه از حادثه ایست قلبی ایشان مشکلات عدیده‌ای که با این حادثه برای آیت‌الله مهدوی‌کنی پیش آمده بود برطرف شد.

وی ادامه داد: از تلاش همه پزشکان، پرستاران و کادر بیمارستان تشکر می‌کنیم که تاکنون همه گونه همکاری در طول بستری بودن حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی انجام داده‌اند.

انصاریان گفت:‌ تاکنون با همکاری بیمارستان، پزشکان و متخصص‌های مختلف بر بالین رئیس مجلس خبرگان حاضر شده و دستورات لازم را جهت بهبود حال وی ارائه کردند.

رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: از آنجایی که حادثه ایست قلبی ایشان در 14 خرداد اتفاق افتاد و به علت صدمه نرسیدن خون و اکسیژن به مغز، ایشان به کما رفتند که در این خصوص پزشکان نیز در حال بررسی و درمان می‌باشند.

وی ادامه داد: در این مدت با توجه به ویژگی خاص بیماری و بستری بودن طولانی در هفته‌های گذشته ریه ایشان دچار عفونت شدید شد که با فعالیت پرتلاش پزشکان خوشبختانه مقدار زیادی از این عفونت برطرف شده است و برای ادامه درمان آن نیز پزشکان در حال مداوا و درمان هستند.

انصاریان تاکید کرد: فعالیت مغزی آیت‌الله مهدوی‌کنی هنوز به سطح مطلوب نرسیده است که ما امیدواریم همچنان که امت عزیز و مؤمن تا کنون ایشان را مشمول دعاها و توسلات خود قرار داده‌اند باز هم خانواده حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی درخواست دعا برای ایشان را دارند و با توسل به حضرت ولی عصر (عج) سلامتی کامل ایشان را خواستار شوند.

رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری در پایان با اشاره به عیادت برخی مقامات و مسئولین گفت: در هفته اخیر آیت الله حسینی بوشهری. آیت الله علم الهدی. آیت الله امامی کاشانی، حجت الاسلام مصباحی مقدم، قالیباف، حبیبی دبیرکل حزب موتلفه و بادامچیان نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری از آیت الله عیادت کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها