امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100641
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «محمد ارسلایی» رئیس ستاد انتخاباتی عبدالله امروز (یکشنبه) در نشستی خبری فایل ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «محمد ارسلایی» رئیس ستاد انتخاباتی عبدالله امروز (یکشنبه) در نشستی خبری فایل صوتی را منتشر کرد که بر اساس آن، کریم خلیلی معاون دوم ریاست جمهوری افغانستان در تقلب‎های انتخاباتی دست داشته است.

این فایل صوتی نشان می‎دهد که کریم خلیلی به تعدادی از مردم گفته است: رئیس جمهور جدید در انتخابات با مشورت دولت تعیین شده و کاندیدای مورد توافق کاخ ریاست جمهوری پیروز این انتخابات خواهد بود.

کریم خلیلی افزوده: سازمان ملل، «حامد کرزی» رئیس جمهور افغانستان و کمیسیون مستقل انتخابات این کشور با هم توافق دارند تا از هر فرصت و ابزاری برای پیروزی کاندیدای مشخصی استفاده کنند حتی اگر مخالف با قوانین این کشور نیز باشد.

در بخش دیگر سخنان معاون حامد کرزی آمده است: تا پیروزی کاندیدای مورد نظر زمان زیادی باقی نمانده است، زیرا کمسیون مستقل انتخابات، مقامات دولتی و سازمان ملل برسر وی توافق دارند.

ارسلایی در این نشست خبری هدف از انتشار این فایل صوتی را آگاهی مردم از تقلب‎های صورت گرفته توسط مقام‎های بلند رتبه دولتی عنوان کرد.   
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها