امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100642
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش رژیم‌صهیونیستی روز یکشنبه پس از تکذیب‌های متعدد سرانجام به نسبت فامیلی «هدار گولدین» با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش رژیم‌صهیونیستی روز یکشنبه پس از تکذیب‌های متعدد سرانجام به نسبت فامیلی «هدار گولدین» با «موشه یعلون» وزیر جنگ این رژیم اعتراف کرد.

گولدین افسر اسرائیلی است که هفته گذشته در منطقه رفح واقع در جنوب نوار غزه مفقود شد و دیروز رسما مرگ وی از طرف ارتش اسرائیل اعلام شد. صهیونیست‌ها در ابتدا اعلام کرده بودند که وی به اسارت نیروهای حماس درآمده، اما نیروهای فلسطینی اعلام کردند وی در بمباران خود ارتش اسرائیل کشته شده است.

ساعاتی پس از گم‌شدن این افسر و بمباران شدید منطقه رفح به دست صهیونیست‌ها که به شکست آتش‌بس انسان‌دوستانه منجر شد، روزنامه «ایندیپندنت» گزارش داد که گولدین فامیل نزدیک یعلون است.

با این حال، رسانه‌های اسرائیلی به دستور ارتش از انتشار این خبر منع شدند. امروز پس از اعلام رسمی مرگ این نظامی، پایگاه صهیونیستی «عاروتص شوع» اذعان کرد که این خبر صحت داشته، اما به دستور ارتش سانسور می‌شده است.

به نوشته این پایگاه، گولدین نسبت فامیلی نزدیک با یعلون دارد، اما این نسبت هنوز رسما اعلام نشده است. وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی نیز امروز با اذعان به این موضوع، گفته است که وی را از بدو تولد می‌شناخته است.

صهیونیست‌ها از آغاز عملیات زمینی در نوار غزه، تلفات سنگینی داده‌اند و همین امر موجب شده تا زمزمه انجام تحقیقات در مورد عملکرد ارتش نیز مطرح شود. آمار تلفات ارتش رژیم‌صهیونیستی به طور رسمی 64 نفر اعلام شده، اما منابع غیررسمی این رقم را تا بیش از 130 نفر نیز اعلام کرده‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها