امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100649
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی چند روز گذشته جواد نکونام مصاحبه‌هایی را علیه امیر قلعه نویی انجام داد و در چند نوبت نیز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طی چند روز گذشته جواد نکونام مصاحبه‌هایی را علیه امیر قلعه نویی انجام داد و در چند نوبت نیز سرمربی استقلال پاسخ کاپیتان تیم ملی را داد که این موضوع باعث شد قلعه نویی اعلام کند از نکونام شکایت خواهد کرد.

در حالی که جلسه هیات مدیره استقلال هم اکنون در حال برگزاری است و پیش بینی می‌شد که در این جلسه مواردی مطرح شود که قلعه نویی و نکونام به جنگ رسانه‌ای پایان دهند اما سرمربی تیم استقلال تصمیم خود را گرفته و شکایت‌نامه خود را تنظیم کرده است.

محسن بزرگی معاونت حقوقی باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اینکه آیا قلعه‌نویی از نکونام شکایت کرده است یا خیر گفت: همین امروز قلعه‌‌نویی با مشورت یک وکیل شکایت‌نامه‌ای را تنظیم کرد که قرار است فردا آن را به مراجع قضایی ارائه کند. قرار است فردا اول وقت متن شکایت‌نامه سرمربی استقلال علیه جواد نکونام به دادسرای عمومی انقلاب تهران ارائه شود.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شد شاید قلعه نویی با وساطت برخی از این شکایت منصرف شود گفت: آقای قلعه‌نویی روی این شکایت مصر هستند و صددرصد صبح فردا شکایت خود را به دادسرا ارائه می‌‌کنند.

بزرگی در خصوص اینکه آیا تصمیم در مورد آندرانیک تیموریان برای حرکت او بعد از دیدار با راه آهن گرفته شده یا خیر گفت: طبق قانون سرپرست تیم باید بعد از هر بازی اگر تخلفی روی داده باشد آن را به باشگاه ارائه کند اما از آنجا که گزارشی به ما ارائه نشده بنابراین مبنا را بر این گذاشتیم که تخلفی صورت نگرفته و این موضوع تنها یک بحث رسانه ای بوده است.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار