امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100650
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 42
مجتبی شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به طرح دو فوریتی انتخاب 3 نفر از اعضای شورای شهر برای نظارت بر روزنامه همشهری، اظهار داشت: ...

مجتبی شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به طرح دو فوریتی انتخاب 3 نفر از اعضای شورای شهر برای نظارت بر روزنامه همشهری، اظهار داشت: این طرح امروز از سوی اسماعیل دوستی و با امضای چند نفر از اعضا به هیأت رئیسه تقدیم شده بود.

وی تصریح کرد: مدتی است که برخی از اعضای شورای شهر با انتقاداتی که به روزنامه همشهری وارد می‌کنند بنا دارند نظرات خود را در این روزنامه اعمال کنند.

شاکری خاطر نشان کرد: طرح دو فوریتی اشاره شده امروز در دستور کار قرار گرفت که در نهایت مخالفان و موافقین طرح نظرات خود را مطرح کردند.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با انتقاد از طرح اشاره شده، گفت: این طرح به هیچ وجه قابلیت اجرایی ندارد، یکی اینکه فضای رسانه‌ای اینگونه دخالت‌ها را نمی‌تابد و در واقع این سؤال مطرح می‌‌شود که 3 نفر از اعضای شورای شهر که قرار است نظارت بر روزنامه همشهری را داشته باشند چگونه و چه زمانی این نظارت را می‌خواهند انجام بدهند؟

وی تأکید کرد: اعضای شورای شهر در گذشته هم می‌توانستند در هر موضوع و زمانی با روزنامه همشهری تعامل داشته باشند و راه‌های لازم برای این امر مشخص شده، ضمن اینکه کمیسیون‌ها و کمیته‌های تخصصی نیز می‌توانند در این زمینه ورود پیدا کنند، پس نیازی به طرحی برای دخالت در کار یک رسانه از طرف اعضای خاص شورای شهر وجود ندارد.

شاکری در پایان گفت: دو فوریت طرح اشاره شده در نهایت در جلسه امروز رأی نیاورد و به کمیسیون فرهنگی باید ارجاع داده شود چرا که این طرح ناپخته است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها