امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100653
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۵
تعداد بازدید: 108
رسول پاپایی، معاون رسانه مرکز اطلاع‌ رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

رسول پاپایی، معاون رسانه مرکز اطلاع‌ رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع انتخاب رشته دانش‌آموزان در کنکور 93 و ورود به مراکز آموزش عالی و به منظور دسترسی همه داوطلبان و دانش‌آموزان از خدمات مشاوره‌ای، بیش از 2500 پایگاه و مرکز خدمات مشاوره مستقر در دبیرستان‌ها و مراکز پیش‌دانشگاهی سراسر کشور آماده ارائه خدمات به صورت حرفه‌ای به دانش‌آموزان و داوطلبان است.

وی در خصوص ساعت کار این مراکز گفت: مراکز و پایگاه‌های مشاوره انتخاب رشته وابسته به وزارت آموزش و پرورش با برخورداری از مشاورینی که دوره‌های خاص و مرتبط با این رشته را دیدند، هر روز از ساعت 7 صبح تا 20 آماده ارائه خدمات به داوطلبان است.

پاپایی در خصوص هزینه انتخاب رشته در پایگاه‌ها و مراکز مشاوره وابسته به آموزش و پرورش بیان داشت: هزینه این پایگاه‌ها از 5 هزار تا 50 هزار تومان است که با توجه به مقتضیات استان‌ها و بر اساس تأیید شورای معاونین هر استان متغیر است.

وی به خانواده داوطلبان ورود به مراکز آموزش عالی توصیه کرد مراقب تبلیغات وسوسه‌انگیز مراکز غیرمجاز و سایت‌های اینترنتی سودجو باشند و انتخاب رشته را از طریق مراکز رسمی آموزش و پرورش انجام دهند.

وی با تأکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش به داوطلبان توصیه‌ای مبنی بر مراجعه به هیچ سایتی از جمله سایت www.entekhabreshte93.ir نداشته است، گفت: هرگونه ارتباط این وزارتخانه با سایت مذکور به شدت تکذیب می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار