امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100687
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد ضرورت ...

احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد ضرورت کمک‌رسانی‌های غذایی و دارویی به مردم مظلوم غزه، گفت: مبانی و ریشه‌های اخلاقی اسلام، کمک به نیازمندان را اعم از مسلمان و غیرمسلمان به‌ویژه ستم‌دیدگان و مستضعفان ضروری می‌سازد.

وی با تأکید بر اینکه کمک‌رسانی به مظلوم فراتر از بحث‌های جغرافیایی است، اظهار کرد: ما از خود گذشتگی را یک ارزش می‌دانیم.

آریایی‌نژاد در ادامه گفت: مردم مسلمان دیگر کشورها نیز که عاطفه‌ای برای یاری کردن مظلوم دارند این فریضه را بر خود واجب می‌دانند.

وی با اشاره به اینکه مردم غزه هم‌اکنون نسبت به جنگ 22 روزه و هشت روزه از نظر نظامی در شرایط بهتری قرار گرفته‌اند، بیان کرد: این مردم اکنون بیشتر نیاز به امید و دلگرمی دارند تا در صحنه مقاومت باقی بمانند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: سکوت، همیشه به معنی رضایت نیست، اما سکوت در برابر جنایت به معنی شراکت در آن است.

وی تصریح کرد: بعضی دولت‌های مسلمان حتی از یک بیان شفاهی هم در مورد لزوم حمایت غذایی و دارویی از مردم غزه خودداری می‌کنند و لذا نه تنها شایسته حاکمیت بر کشورهای اسلامی نیستند، بلکه حتی مسلمان نیز نیستند.

آریایی‌نژاد از ضرورت آگاهی‌بخشی به مسلمانان برای حرکت در مسیر نابودسازی رژیم صهیونیستی و خلاصی از شر آن سخن گفت و افزود: این اطلاع‌رسانی به‌ویژه در این مقطع زمانی که به موازات تهاجم وحشیانه به مردم غزه شاهد فتنه داعش و تکفیری‌ها نیز هستیم ضرورت بیشتری می‌یابد.

وی از افول قرائت‌هایی که اطاعت از حاکم را به مثابه اولوالامر واجب می‌داند، سخن به میان آورد و گفت: نحوه موضع‌گیری حکام کشورهای اسلامی در برابر جنایت اشغالگران قدس ملاکی برای شناخت بهتر آنان است تا بفهمیم کدامیک در مسیر اسلام و کدام در مسیر کفر قرار دارند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در این باره مسئولیت و رسالت رسانه‌ها جهت آگاهی‌بخشی به مسلمانان بسیار سنگین است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها