امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100696
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، سردار خسرو عروج در ششمین دوره طرح ولایت استانی که ظهر امروز در سالن اجتماعات دانشگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، سردار خسرو عروج در ششمین دوره طرح ولایت استانی که ظهر امروز در سالن اجتماعات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، اظهار کرد: جامعه‌شناسان عالم به این اعتقاد دارند که در هر گوشه‌ای از عالم به انسانی ستم شود، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کمکش می‌رود.

وی افزود: با بررسی وضعیت جهان در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی مشاهده می‌شود که تمام پدیده‌های بنیان‌دار پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شکل گرفته است.

مشاور فرمانده‌ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: دشمنان اسلام به دنبال این موضوع هستند که مذهبی ساختگی ایجاد کرده و آن را در بین مردم جهان ترویج دهند.

عروج ادامه داد: دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی هرجا که احساس کنند ردپایی از این نظام اسلامی وجود دارد، حضور پیدا می‌کنند.

وی عنوان کرد: دیدیم که دشمن وارد عراق شده و با مسلح‌شدن این کشور را در اختیار گرفتند اما چون موفق نشدند سعی کردند به دولت‌های عراق فشار وارد کنند.

مشاور فرمانده‌ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: علت ورود دشمنان نظام و اسلام به کشورهای افغانستان و پاکستان نیز چیزی جز این نبود.

وی ادامه داد: دشمنان به خیال باطل خود نقشه دقیقی برای بد جلوه دادن اسلام اصیلی که در دنیا به ویژه در منطقه خاورمیانه وجود داشت، کشیدند اما می‌بینیم که هیچ‌گاه موفق نشده‌اند.

وی بیان کرد: استکبار جهانی اقداماتی را انجام می‌دهد که زاییده فکر باطل آنان در مورد بد جلوه دادن اسلام اصیل است و به خیال خام خود می‌خواهند جریان اصیل اسلام را که در منطقه در حال گسترش است را نابود کنند.

این مسئول عنوان کرد: فکر غلط و باطل دشمنان نظام و اسلام موجب شده که دست به اقداماتی بزنند تا مسئولان این نظام مقدس بخشی از توانی که باید برای بسیاری از امور صرف کنند را برای ظلم‌ستیزی صرف کنند.

عروج افزود: یکی از اقداماتی که دشمنان اسلام و نظام آغاز کرده‌اند ترویج اسلام‌های شبیه‌سازی شده است و سعی دارند از طریق روی اعتقادات و مقدساتی که مردم  به آن‌ها اعتقاد راسخ دارند، دست بگذارند.

وی اضافه کرد: این تفکر شبیه‌سازی شده آن‌قدر از نظر اذهان ظاهرپسند رشد کرده که علی‌رغم مشاهده آمار کشته‌ها در اقصی نقاط جهان اسلام اما حرکت هدف‌داری از خود نشان نمی‌دهند.

مشاور فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در سیستم‌های نظامی کسی که جنگ چریکی انجام می‌دهد سعی دارد آن را مخفی نگه‌دارد تا تاکتیک آن لو نرود اما می‌بینیم که این‌ها هیچ واهمه‌ای از برملا کردن اقدامات خود ندارند.

عروج عنوان کرد: دشمنان اسلام امروز تلاش زیادی برای معرفی اسلام قلابی می‌کنند و باید اعتراف کنیم که نیروهای زیادی را نیز جذب کرده‌اند.

وی تصریح کرد: آنچه امروز و در شرایط فعلی جهان اسلام نیاز است، ارتباط بین حق با مردم است چراکه این می‌تواند اصلی‌ترین سرمایه مردم به شمار رود.

مشاور فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از انواع ارتباطات، ارتباط ابزاری است اما ارتباط خلق ارتباطی فراتر از این بوده و می‌تواند راه‌گشای بسیاری از مشکلات شود.

عروج با اشاره به این‌که تصمیم معنوی ما یک تصمیم درونی است، افزود: دنیا نسبت به این موضوع واقعی این‌طور نگاه می‌کند که بروز ظاهری معنویت‌های ما بیشتر از باطنش است.

وی اضافه کرد: باید گفت که ظاهرسازی‌های دینی ما به شرافتی که در استحکام درونی ما وجود دارد، اولویت پیدا کرده است.

مشاور فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم استحکام درون در کشور ما به جایگاه واقعی خود دست یابد مانند آن‌چه در دوران هشت سال دفاع مقدس همه ما آن را مشاهده کردیم.

عروج اظهار کرد: انتقال ماهیت مخفی انقلاب سخت است چراکه هر کس آن را با مقیاسی اندازه‌گیری می‌کند که در دیدش است.

وی بیان کرد: کار و تلاش صادقانه در این نظام مقدس به گونه‌ای که وجدان انسان رضایت کامل از عملکرد وی داشته باشد، یکی از جنبه‌هایی است که ماهیت مخفی انقلاب به شمار می‌رود.

مشاور فرمانده‌ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: خدمت صادقانه ده‌ها هزار برابر اجر شهادت است بنابر این در هر برهه‌ای از زمان خدمت صادقانه را سرلوحه و اولویت برنامه‌های خود قرار دهید.

انتهای پیام/77010/صا30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها