امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100698
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون امور مجلس رئیس‌جمهور، در جمع کارکنان این معاونت، با ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون امور مجلس رئیس‌جمهور، در جمع کارکنان این معاونت، با اشاره به فضیلت ماه مبارک رمضان و برکت این ماه، اظهارداشت: همه ماه‌ها ماه خداوند و ضیافت الهی است و اگرچه ماه پر خیر و برکت رمضان سپری شد، اما مومنان با قدر دانستن نعمات الهی از ادامه خودسازی در باشگاه روح سازی تعبد و بندگی در درگاه خدا غافل نشوند.
وی همچنین اهل بیت، نظام اسلامی و انسجام ملی را نعمات بزرگی برای ملت ایران دانست و اشاره کرد: این نعمت‌ها را از برکت وجود اهل بیت و امامان علیهم‌السلام داریم و مایه فخر ایران زمین است.
انصاری با اشاره به مشکلات فراوانی که فراروی دولت یازدهم از آغاز تا کنون قرار داشته از روزهای پرکار معاونت پارلمانی ریاست جمهوری در ماه های آتی خبر داد و گفت: دولت تدبیر و امید از ابتدای کار با مشکلات فراوانی روبرو بوده است، که مهمترین آنها دو مساله اصلی تورم و رکود است که برهمین اساس دولت در یازده ماه اخیر تمام تلاش خود را به کار بست تا تورم لجام گسیخته 44 درصدی را کاهش دهد، به کمک خداوند تورم زودتر از موعد به نرخ 24 درصد کاهش یافت و دولت در دو هفته گذشته، اهتمام خود را بر مساله رکود متمرکز کرده است.
وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه تا دو سال آینده اقتصاد کشور از رکود فعلی خارج شود، گفت: چندین جلسه اخیر دولت به موضوع تهیه لایحه جامعی برای خروج از رکود مصروف شده است که در اولین هفته کاری مجلس تقدیم پارلمان خواهد شد، از سوی دیگر دولت نیز در جلسات متعدد خود در حال تهیه دستورالعمل های لازم در این خصوص است.
انصاری با بیان اینکه ماه‌های پرکارتری نسبت به ماه‌های اولیه سال در پیش است، خاطرنشان کرد: تهیه قانون جامع خروج از رکود از یک سو و تصویب آن ازسوی دیگر و همچنین تشکیل ستاد تدوین برنامه ششم توسعه کشور باعث شده است تا در ماه‌های باقی مانده سال حجم کاری همکاران معاونت پارلمانی افزایش یابد تا دولت بتواند در تعامل با مجلس و همکاری نمایندگان، مشکلات کنونی کشور را حل نماید.
وی در ادامه به جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس اشاره کرد و افزود: برای کشورها و سازمان‌هایی که مدعی طرفداری از حقوق بشر هستند بسی جای تاسف و شرمساری است که یک روز برای به خطر افتادن زندگی چند پرنده غوغا به پا می کنند ولی امروز چشم خود را بر جنایت های متعدد صهیونیست ها بسته‌اند.
حجت‌الاسلام انصاری با طرح این پرسش که اگر این اتفاق‌های ناراحت کننده برای اسرائیلی‌ها رخ می‌داد، رفتار مجمع بین‌المللی به همین صورت بود، خاطرنشان کرد: اگر کودکان اسرائیلی نیز مانند کودکان مظلوم و دردمند غزه به خاک و خون کشیده می شدند، دنیا همانند امروز سکوت می کردف بنابراین سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات غزه مایه شرمساری است.
وی در پایان سخنان خود با اشاره به جنایات گروهک تروریستی داعش در سوریه و عراق اظهارداشت: گروهک تروریستی داعش، که به راستی مزدور اسرائیل و حکام نالایق عربی است، به جای اینکه به دفاع ازملت ستم دیده برخیزند و از کیان مسلمین به دفاع بپردازند، بر خلاف ادعای دروغین خود، تیغ را زیر گلوی مسلمین گذاشته و بدترین و زشت ترین جنایت های بشری را در عراق و سوریه رقم می‌زنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار