امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100706
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی، در تعطیلات پایانی هفته گذشته 26 نفر در دریای خزر جان خود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی، در تعطیلات پایانی هفته گذشته 26 نفر در دریای خزر جان خود را از دست دادند که همگی این افراد با وجود توصیه‌ها و هشدارهای مکرر، محدوده‌های ایمن سازی نشده و خارج از طرح را برای شنا انتخاب کرده بودند.

بر اساس این گزارش از کل افراد فوت شده بر اثر غرق شدگی در این مدت 11 نفر در استان مازندران و 15 نفر در استان گیلان جان باخته اند.

11 متوفی ناشی از غرق شدگی در استان مازندران مرد بودند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با کاهش 15 درصدی مواجه بوده است.

از این تعداد 7 نفر در شهرستان محمودآباد، یک نفر در شهرستان چالوس، ‌یک نفر در عباس‌آباد،‌ یک نفر در رامسر و یک نفر در فریدون‌کنار جان خود را از دست داده‌ا‌ند.

در استان گیلان نیز از کل موارد غرق شدگی تعطیلات اخیر 11 نفر مرد و چهار نفر زن بودند که 7 نفر از آنان در شهر انزلی، چهار نفر در آستانه، یک نفر در لنگرود، یک نفر در تالش،‌ یک نفر در رشت و یک نفر در رودسر جان باخته‌اند.

از استان گلستان دیگر استان همجوار دریای خزر، هیچ مورد غرق شدگی گزارش نشده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها