امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100710
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
محسن عرفانی در گفت وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: یکی از کارمندان ادارات مشهد با مراجعه به پلیس فتا اعلام کرد که مبلغ 4 میلیون ریال از حساب ...

محسن عرفانی در گفت وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: یکی از کارمندان ادارات مشهد با مراجعه به پلیس فتا اعلام کرد که مبلغ 4 میلیون ریال از حساب وی سرقت شده است.

وی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا با پیگیری این پرونده به سرنخ‌هایی رسیدند که مشخص شد سرقت از طریق اطلاعات حافظه گوشی موبایل صورت گرفته است.

عرفانی افزود: بنابر اظهارات شاکی و سرنخ‌های به دست آمده مشخص شد، یکی از ارباب رجوعان که دو هفته گذشته برای کار اداری به این کارمند مراجعه می‌کند در لحظه غفلت این فرد حافظه گوشی وی را برداشته و اطلاعات فرد را سرقت می‌کند.

رئیس پلیس فتا خراسان‌رضوی با توصیه به شهروندان عنوان کرد: شهروندان باید توجه داشته باشند که گوشی تلفن همراه خود را در هر مکانی قرار ندهند، چرا که برخی افراد چون نمی‌توانند گوشی را سرقت کنند اطلاعات درون آن را سرقت کرده و از این طریق اقدام به کلاهبرداری می‌کنند.

وی تصریح کرد: حافظه گوشی موبایل حاوی ردیاب‌هایی هستند که می‌توانند به راحتی اطلاعات مهم را در اختیار سودجویان قرار دهند.
انتهای پیام/70005/الف20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها