امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100711
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شاهرود، رحمت‌الله طاهری ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شاهرود، رحمت‌الله طاهری ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران انتظامی هنگام گشت در یکی از روستاهای اطراف شهرستان شاهرود با مشاهده دود غلیظ در یک باغ به بررسی موضوع پرداختند.

وی تصریح کرد: با حضور مأموران پلیس در این باغ، فردی که به طور بسیار مشکوکی اقدام به فرار کرده بود، دستگیر شد و مأموران توانستند با سرعت عمل خود سارق ساختمان‌های نیمه‌کاره در این شهرستان را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود افزود: متهم در حال سوزاندن مقدار قابل توجهی روکش سیم کابل‌های برق بود که به همین دلیل و برای انجام بازجویی‌های تکمیلی بازداشت شد.

طاهری تصریح کرد: متهم که «رامین- الف» 34 ساله و اهل یکی از شهرستان‌های استان گلستان و ساکن شاهرود است، طی چندین مرحله بازجویی به انجام 11 فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره و در دست ساخت در شاهرود اعتراف کرد.

وی ارزش مجموع سرقت‌های کشف شده را بالغ بر 50 میلیون ریال اعلام و خاطر نشان کرد: تأمین هزینه‌های اعتیاد به مواد مخدر مهمترین انگیزه سارق از انجام سرقت بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شده است، گفت: بر اساس اظهارات سارق، وی تنها سراغ ساختمان‌هایی می‌رفته که نگهبان نداشته است؛ از این رو سازندگان واحدهای مسکونی و ساختمان‌ها باید نسبت به رعایت موارد ایمنی توجه بیشتری داشته باشند.
انتهای پیام/2249/ر20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها