امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100717
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
حمیدرضا عزیزپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان از برخورد جدی این اداره کل در برخورد با متخلفان خبر داد و با اشاره به رسیدگی به پرونده‌های ...

حمیدرضا عزیزپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان از برخورد جدی این اداره کل در برخورد با متخلفان خبر داد و با اشاره به رسیدگی به پرونده‌های تخلفاتی در اسرع وقت توسط تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: اغلب پرونده‌هایی که به این اداره کل ارجاع می‌شود، در بخش قاچاق کالا و ارز، خدمات، تخلفات در زمینه گران‌فروشی و کم‌فروشی، پرونده‌های سوختی و... است.

وی با ارائه گزارشی از پرونده‌های رسیدگی شده طی هفته گذشته بیان کرد: اخیراً پرونده یک متخلف که اقدام به قاچاق سیگار کرده بود، در تعزیرات حکومتی استان زنجان مورد بررسی قرار گرفت.

این مسئول با اشاره به اینکه پرونده مذکور با گزارش دایره آگاهی شهرستان زنجان مورد رسیدگی قرار گرفت، افزود: بر اساس بررسی‌های انجام شده در شعبه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان زنجان پرونده مورد بررسی قرار گرفته و قاچاقچی مذکور علاوه بر ضبط کالاهای کشف شده به پرداخت 72 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

عزیزپور همچنین از رسیدگی به پرونده قاچاق دیگری در تعزیرات حکومتی استان زنجان خبر داد و گفت: این پرونده نیز مربوط به کشف سیگار قاچاق است که بر اساس آن متهم پرونده علاوه بر پرداخت 70 میلیون ریال جزای نقدی به ضبط کالاهای کشف شده نیز محکوم شده است.

وی رسیدگی به پرونده تخلف یک واحد کابینت‌سازی را از دیگر اقدامات تعزیرات حکومتی استان زنجان طی روزهای اخیر عنوان کرد و متذکر شد: این پرونده در پی ارجاع سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان بیان کرد: پس از بررسی پرونده متهم به علت تخلفات انجام داده در زمینه کم‌فروشی به پرداخت 76 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

انتهای پیام/73005/ن20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها