امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100718
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از مرکز خبر حوزه، این نامه مشترک که به امضای آیت‌الله هاشم  حسینی‌بوشهری مدیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از مرکز خبر حوزه، این نامه مشترک که به امضای آیت‌الله هاشم  حسینی‌بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه و علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش رسیده، خطاب به معاونین، مدیران حوزه‌های علمیه، روسای سازمان‌ها، مراکز، دانشگاه‌ها و دفاتر تابع وزارت آموزش و پرورش و مدیریت حوزه‌های علمیه بر اجرای مفاد توافق‌نامه‌های شماره 4654، 131395، 10659، 47518140 از تاریخ 19 مرداد ماه 90 تاکنون و همچنین بخشنامه‌های الحاقی آنها برای سال تحصیلی جدید تاکید شده است.

بر اساس این گزارش تعامل و همکاری وزارت آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه در استفاده جهت‌دار، نظام‌مند و اثرگذار از ظرفیت‌های متقابل برای دستیابی به اهداف تحولی آموزش و پرورش رسمی عمومی کشور با رویکرد تربیت مبتنی بر آموزه‌های وحیانی قرآن و عترت علیهم‌السلام از ضرورت‌های غیرقابل انکار به شمار می‌رود.

در بخشی از این تفاهم‌نامه کمیته همکاری استان، شهرستان و منطقه موظف شده‌اند؛ بر اساس آیین‌نامه‌های مربوطه و با تشکیل منظم و مستمر جلسات، تدابیر لازم را برای تحقق اهداف پیش‌بینی شده در اسناد بالادستی و توافقنامه اتخاذ کنند.

همچنین دبیر ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش با تشکیل جلسات ستادی و فعال کردن کارگروه‌های تخصصی، برای تقویت تعامل نظام‌مند و اثرگذار دو دستگاه، راهکارهای مناسب را در چارچوب اسناد بالادستی و ضوابط و مقررات وزارت آموزش و پرورش و مدیریت حوزه‌های علمیه ارائه کند.

انتهای پیام/2258/ر/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها