امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100721
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
ولی وندایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین گفت: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین از موعد ورود یک محموله مواد مخدر ...

ولی وندایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین گفت: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین از موعد ورود یک محموله مواد مخدر به این استان مطلع شدند و در اقدامی غافلگیرانه چهار قاچاقچی مواد مخدر را حین خرید و فروش 10 کیلو و 800 گرم تریاک و 215 گرم سوخته تریاک دستگیر کردند.

وی افزود: همچنین این مأموران در اقدامی اطلاعاتی یک دستگاه تریلی که حامل مقادیری مواد مخدر از جنوب کشور به استان قزوین بود را شناسایی و ضمن دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر در بازرسی از این خودرو چهار کیلوگرم تریاک را کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین اضافه کرد: در اقدامی دیگر مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان حین کنترل خودروهای عبوری در عوارضی آزادراه قزوین ـ زنجان به یک دستگاه سواری پراید مشکوک شدند و در بازرسی از آن 970 گرم ماده مخدر حشیش کشف و راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کردند.

این مسئول تصریح کرد: مأموران انتظامی شهرستان آوج قزوین نیز حین گشت‌زنی به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک شدند و خودرو را مورد بازرسی قرار دادند که در این اقدام یک کیلو و 550 گرم تریاک کشف و راننده وانت دستگیر شد.

انتهای پیام/2667/ز20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها