امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100722
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار انتظامی به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان استان ...

به گزارش خبرنگار انتظامی به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان استان اصفهان در پی رصد جرایم و رد گیری مجرمان و اشرافیت بر روی باندهای تبهکاری توانستند یک باند بزرگ کلاهبرداری از مردم را شناسایی کرده و اعضای آنها را در یک عملیات ویژه دستگیر کنند.

وی افزود: اعضای این باند با دایر کردن یک شرکت سرمایه گذاری قلابی اقدام به تبلیغات گسترده در سطح شهر کرده و به بهانه مشارکت آنان در خرید ملک و زمین و پروژه های مسکونی و پرداخت سودهای کلان از این طریق سرمایه های آنها را جذب کرده اما پس از دریافت وجوه مردم سند ملک و زمین را به نام خود کرده و متواری می شدند.

این مقام مسئول گفت: سردسته این باند فردی به نام ر _ع است که چهار نفر دیگر از جمله یک زن با وی همکاری دارند و تا کنون به کلاهبرداری 10میلیارد تومانی از 100 نفر اعتراف کردند و عنوان داشتند که از هر نفر 10 تا 100 میلیون تومان جذب کرده بودند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه تا کنون 7 نفر از این باند شکایت کرده اند تصریح کرد: شاکیان این باند کلاهبرداری می توانند جهت تنظیم شکایت به پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان مراجعه کنند.

گفتنی است، با توجه به احتمال زیاد بودن افراد متضرر، قاضی پرونده طی دستوری اعلام کرده است تا اطلاع رسانی عمومی به منظور شناسایی شکات و تکمیل پرونده از طریق رسانه های گروهی صورت گیرد.

سردار آقاخانی با هشدار به مردم در خصوص کلاهبرداری شرکت های سرمایه گذاری قلابی گفت: همیشه عده ای از افراد سودجو و کلاهبردار هستند که با طرح نقشه های پلید خود قصد سرکیسه کردن مردم ساده را داشته و از این طریق خود را یک شبه پولدار کنند اما غافل از اینکه پلیس همیشه بیدار و هوشیار و حافظ امنیت و منافع مردم بوده و خدمتگزار آنان است و با افراد خلافکار و تبهکار با شمشیر قانون برخورد می کند.

رئیس پلیس استان اصفهان اظهار داشت: از مردم انتظار داریم به تبلیغات فریبنده شرکت های کاغذی که به صورت گسترده انجام می شود توجهی نکرده و در صورت برخورد با این گونه شرکت ها یا مشکوک شدن به ماهیت آنان موضوع را از طریق شماره تلفن 110 با پلیس در میان بگذارند تا از طریق قانونی با آنان برخورد شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها