امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 100725
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)، منصور قمشه با اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)، منصور قمشه با اعلام این خبر، افزود: این معافیت‌ها شامل هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری، هزینه انشعاب آب، برق و گاز برای یک بار است.

وی با بیان اینکه بیش از 32 هزار انشعاب گاز رایگان، بیشترین سهم معافیت برای خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) را در برداشته است، یادآور شد: انشعابات آب و فاضلاب با 23 هزار،برق با 21 هزار، پروانه ساختمانی در حدود 6 هزار و عوارض شهرداری با 4 هزار مورد به ترتیب از معافیت لازم برخوردار شدند.

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام (ره) ضمن تشکر و قدردانی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دولت محترم و سایر دستگاه‌های مجری ارائه این معافیتها به خانواد‌ه‌های تحت حمایت این نهاد، تصریح کرد: در قانون بودجه سال 1393 کل کشور نیز این معافیت‌ها تحت عنوان بند ( 5 ) تبصره 17 تنفیذ و قابل اجرا است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها