امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10073
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۸
تعداد بازدید: 94
ایرج ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه انتظار از وزیر صنعت، معدن و تجارت ...

ایرج ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه انتظار از وزیر صنعت، معدن و تجارت ایجاد اصلاحات در روند اشتغال و تولید کشور است، اظهار داشت: وزیر صنعت نباید از بازگو کردن مشکلات تولید و اشتغال در کشور امتناع کند.
وی با بیان اینکه وزیر صنعت باید موانع تولید را شناسایی، اعلان و در نهایت پیگیری کند، ادامه داد: سیاست‌ها نیز باید در جهت حفظ تولید، موقعیت‌های شغلی و حل مشکلاتی است که در جهت کاهش نیروی کار کارخانه‌ها و بعضا تعطیلی آنها وجود دارد.
ندیمی با تاکید بر اینکه این موارد در نشست‌های فردی، کمیسیون‌هایی از جمله تولید، اقتصادی و معاونان با وزیر مطرح شد، گفت: بنده به جهت اینکه در وزارت صنعت سوابقی دارم، راهکارهایی را به این وزارتخانه ارائه کرده‌ام.
وی با اشاره به راه‌کارهای ارائه شده به وزارت صنعت در خصوص حل مشکلات تولیدکنندگان و شهرک‌های صنعتی، تصریح کرد: در رابطه با مسائل بانکی و نحوه ارائه تسهیلات و اخذ مالیات پیشنهاداتی داده شده و باید با ایجاد هماهنگی با دیگر دستگاه‌ها موارد مذکور پیگیری شوند.
ندیمی تأکید کرد: مسائل داخلی شهرک‌های صنعتی و موانع اداری محلی از دیگر مواردی است که به وزیر صنعت، تذکر داده‌ام که امیدوارم با اقدامات مجدانه و عاجل نسبت به حل مشکلات اقدام کند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها